www.cvonline.hu

informatikai diákmunka

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Egyetemi-főiskolai hallgató, középiskolai diákok részére kínálunk hosszabbtávra munkalehetőséget, ezen belül nyári munkát is.

Nálunk végezhető munkák:

- szoftverfejlesztés (komoly előképzettséget és előzetes gyakorlatot igényel),

- szoftvertesztelés (jelentős betanulási igénye van, csak szoftverfejlesztéssel-programozással foglalkozók részére ajánljuk, akik később fejlesztési munkáinkba is be akarnak kapcsolódni),

- design/grafika/webfejleszés (szintén jelentős előismeretet és jártasságot tételez fel),

- webes tartalomfejlesztés különféle szakterületeken, témákban magyar és angol nyelven, pl. szerverhardver, szervertechnológia, hardver és szoftver összehasonlítások, energiahatékonyság az informatikában, egyes speciális szakterületeken, témákban elemzések, cikkek írása stb. (ezen utóbbi munkáknál adott területen magasszintű ismeret előnyös, de kezdők részére is tudunk lehetőségeket biztosítani).

Sokféle érdekes, kreatívitást igénylő feladat választható.

A munka végezhető telephelyeinken (Budapest, Székesfehérvár), teljes egészében vagy részben távmunkában.

Elvárás

Legalább tanumányi szintnek megfelelő (alapvetően mást várunk egy középiskolás diáktól, mint már egy felsőbbéves egyetemi hallgatótól) elméleti informatikai szaktudás, gyakorlat, angol nyelvismeret, szorgalom, kreativitás, ambíció.

Értékelt kvalitások

Minél magasabb szintű informatikai szaktudás, gyakorlat, jó angol-nyelvismeret.

Amit nyújtunk

- érdekes, sokoldalú, kreatív feladatok

- tanulási, fejlődési, kibontakozási lehetőség

- kellemes munkakörülmények, segítőkész munkatársak

- teljesítményarányos bérezés

Helyek Székesfehérvár
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő