www.cvonline.hu

Informatikai csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 774176

Magyarországon egy gyárral és egy szolgáltató központtal jelen lévő nemzetközi cég számára keresünk munkatársat Informatikai csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:
  • 4 fős, nemzetközi felhasználó támogatást és helyi rendszerek üzemeltetését végző csapat vezetése.
  • IT vezetővel közösen az informatikai büdzsé megtervezése.
  • Informatikai jellegű beszerzések koordinálása, beszállítók menedzsmentje.
  • Nemzetközi IT szervezet támogatása, az általuk indított globális projektek lokális részének vezetése.
  • ISP (SAP) site manager funkció betöltése.
  • Amennyire fenti feladatok engedik, részvétel a szakmai munkában (felhasználó támogatás, rendszerüzemeltetés).
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség.
  • 3-5 év nemzetközi cégnél, informatikai területen szerzett tapasztalat.
  • Csoportvezetői tapasztalat.
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • Stratégiai szemléletmód.
  • Projektmenedzsment tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Amit ügyfelünk kínál:
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Kellemes munkakörülmények.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Kapcsolat:
Jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budaörs