www.cvonline.hu

Informatikai csoportvezető

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

Hirdetés száma: INTS/1/22

Feladatok:

  • Az informatikai csoport munkájának megszervezése, munkatársak irányítása, ellenőrzése
  • Éves informatikai terv elkészítése, folyamatos nyomon követése
  • A számítógépes adat, eszköz, vírus és szoftver védelem felügyelete
  • A vállalat informatikai rendszereinek, szoftvereinek működtetése
  • Belső szabályzatok betartása és betartatása

Elvárás

  • Műszaki felsőfokú végzettség informatikai szakirányon
  • Hasonló munkakörben szerezett 5-10 éves tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű  szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:    jelentkezes@intsolution.hu

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő