www.cvonline.hu

Informatikai Compliance Szakértő

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

Informatikai compliance szakértő

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az IT szabályzatok és azok gyakorlati megvalósulásának ellenőrzése, az IT auditokra való IT biztonsági és törvényi elvárásoknak megfelelő szabályzati és gyakorlati eljárásrend megteremtése,
  • Jogosultságkezelő (IDM) rendszer, valamint a jogosultságkezelési eljárások szakmai felügyelete, az itt jelentkező problémák elhárítása,
  • Microsoft System Center Service Manager alapú Service Desk rendszer szakmai felügyelete,
  • IT Infrastruktúra projektek szakmai és projekt módszertani vezetése, projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • MS System Center Service Management átfogó ismerete,
  • Legalább 2-3 éves IT compliance területén szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Oracle adatbázis ismerete,
  • IDM rendszer üzemeltetési tapasztalat,
  • Linux, Unix , Windows operációs rendszerek ismerete,
  • angol nyelvtudás, aktív szakmai szókinccsel bővítve,
  • gyakorlat az MS Office (irodai alkalmazások) használatában.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent

  • banki, pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • IT security tapasztalat
  • üzemeltetői, rendszergazda tapasztalat.

Személyes elvárások/kompetenciák:

  • komplex, strukturált gondolkodás,
  • kreativitás, kezdeményező készség; önállóság, magabiztosság,
  • megbízhatóság; precizitás,
  • megfelelő szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség, csapatmunka.

Amit kínálunk:

  • részvétel változatos és érdekes projektekben,
  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat,
  • komplex, felelősségteljes munka,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • hosszú távú együttműködés lehetősége,
  • színvonalas infrastruktúra.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. október 20-ig jelentkezzen Karrierportálunkon!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Angol