www.cvonline.hu

Informatikai belső ellenőr

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.  Belső Ellenőrzési csapata

INFORMATIKAI BELSŐ ELLENŐR

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • elsődlegesen a biztosító és leányvállalatai informatikai munkatervének kialakítása és végrehajtása, valamint
  • az informatikai fejlesztést is igénylő, átfogó projektekben való tanácsadási szerep, projekt audit végrehajtása,
  • másodlagosan az egyéb folyamatauditok végrehajtása a belső ellenőrzési vezető irányítása mellett,
  • informatikai belső ellenőrzési kézikönyv fejlesztése, karbantartása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (Informatikai és közgazdasági/vagy pénzügyi),
  • legalább 2-5 éves ellenőrzési tapasztalat (belső ellenőrzés, könyvvizsgálat, IT audit, tanácsadás),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Big4-os tapasztalat,
  • pénzintézeti és ezen belül biztosítói ellenőrzési tapasztalat,
  • informatikai biztonsági szaktudás, szakmai tapasztalat,
  • projekt menedzsment szaktudás, ismeret.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni, problémát megoldani,
  • terhelhető és kezdeményező,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalatcsoport működéséről,
  • analitikus gondolkodásmód jellemzi, jól átlátja a komplex folyamatokat,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • nem ijed meg, ha kérdezni kell.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - bérigény megjelölésével - 2014. június 15-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő