www.cvonline.hu

Informatikai Belső Auditor

  • A hirdetés 142 napja lejárt

Informatikai Szolgáltató Társaság határozatlan idejű munkaszerződéssel

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vonatkozó jogszabályoknak, belső szabályzatoknak és felügyeleti szervek követelményeinek történő megfelelés ellenőrzése
  • Audit tesztek elvégzése, dokumentálása, a belső kontrollok megfelelőségének és hatékonyságának előzetes értékelése
  • A társaság informatikai rendszereinek, folyamatainak kockázatelemzése
  • Javaslattétel a működési folyamatok minőségi javítása érdekében, jelentések készítése
  • A vizsgálatok eredményeinek nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy informatikai végzettség (főiskolai vagy egyetemi)
  • Minimum két éves informatikai területen szerzett gyakorlat
  • Szakirányú audit vizsga (CISA), COBIT alapos ismerete
  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • Rendszerszemlélet
  • Jó dokumentálási képesség
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • ISACA tagság
  • Bank specifikus alkalmazások ismerete

A fényképes önéletrajzokat és a fizetési igényt is tartalmazó motivációs leveleket a lenti  e-mail címre várjuk, IT Belső Ellenőr jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő