www.cvonline.hu

Informatikai asszisztens

  • A hirdetés 839 napja lejárt

B32iassz

Informatikai, biztonságtechnikai és banktechnikai tanácsadó parterünk csapatába keresünk informatikai asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Az informatikai üzletágvezető munkájának napi szintű támogatása
  • Műszaki pre-sales feladatok ellátása
  • Ügyfél igények felmérése
  • Beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolatattartás, egyeztetés
  • Beszállítók, alvállalkozók kiválasztásának előkészítése, termékeiknek, szolgáltatásaiknak össehasonlítása
  • Projektek utánkövetése, menedzselése
  • Engagement menedzsment
  • Döntéselőkészítés, műszaki tanácsadás

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség: IT, mérnöki, gazdaságinformatikus vagy műszak menedzser szakon
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Műszaki beállítottság
  • Microsoft, Oracle, Linux rendszerek ismerete
  • Proaktivitás, kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Külföldi tapasztalat

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol