www.cvonline.hu

Informatikai asszisztens

  • A hirdetés 583 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• 0. szintű felhasználói támogatás a cég irodájában
• Helpdesk ügyek naprakész tartása
• IT (szoftver-hardver) karbantartása
• Helyi hálózat fenntartása, üzemeltetése
• Felhasználói jogok beállítása
• Rendszergazdai módosítások elvégzése az üzleti rendszerekben (helyettesítés)
• Komolyabb problémák továbbítása a felsőbb szintű támogatóknak
• Hálózat monitoring
• Tesztelés (részvétel hardver és szoftver jellegű javításokban)

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség IT szakirányon
• 1-2 éves IT területen szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs készség
• Proaktív, felelősségteljes munkavégzés

Alapvető készségek:
• Hardware ismeretek
• Hálózati architektúrák, WAN, LAN
• Transzparens Tűzfalak, VLAN
• Windows hálózatok
• Active Directory ismerete
• Sharepoint
• Adatbázisok

Előnyök:
• Felsőfokú végzettség
• Crystal report ismerete
• Webmesteri/rendszergazdai/rendszerüzemeltetési gyakorlat
• MS Office rendszerek rendszergazdai szintű ismerete

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol