www.cvonline.hu

Informatika kereskedelmi menedzser

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

Informatika kereskedelmi menedzsert keresünk.

Feladata a menedzsment támogatása, valamint pre- és postsales feladatok ellátása, különösen szerverhoszting, szerverértékesítés terén, tovább kiemelt ügyfelek támogatása, minőségbiztosítási feladok ellátása, informatikai fejlesztési projectek felügyelete és támogatása.

Szintén feladata bizonyos informatikai szakterületeken komoly szakmai felkészültségre szert tenni, adott területeken folyó munkák, illetve munkatársak, ügyfelek szakmai támogatása, főként szerverhoszting szolgálás, szerverhardver szakterületeken. Mindemellett a cégben folyó számos más munkaterület megismerése elvárt.

Részleg

székhely

Elvárás

Felsőfokú végzettség,

alapos informatikai képzettség,

tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Értékelt kvalitások

Minél szélesebb körű informatikai szakismeret, szorgalom, munkabírás, tennivágyás, igény a folyamatos tanulásra, önképzésre, továbbképzésre.

Amit nyújtunk

Hosszútávra szóló, megbízható állás,

folyamatos szakmai továbbfejlődés lehetősége,

rugalmasság minden téren,

versenyképes fizetés,

kellemes munkahely, jó munkakörülmények,

kiváló munkahelyi légkör, kiváló munkatársak,

nemdohányzó munkahely.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő