www.cvonline.hu

Informatika, diákmunka

  • A hirdetés 1318 napja lejárt

Egyetemi-főiskolai hallgatókat keresünk az alábbi területekre:

  • programfejlesztés (Java, PHP, C#  stb.),
  • rendszergazdai-rendszermérnöki feladatok (Linux, Windows, virtualizáció, adatbáziskezelés, hálózatok stb.),
  • matematikai feladatok,
  • informatikai kutatás-fejlesztés,
  • informatikai rendszerek és szoftverek dokumentálása, tesztelése,
  • informatikai oktatóanyagok készítése,
  • webfejlesztés,
  • keresőoptimalizálás,
  • grafika, webdesign, webergonómia,
  • továbbá informatikai-jogi területek (jogász partnereinkkel együttműködésben).

Tehetséges középiskolások jelentkezését is várjuk.

Munka jellege lehet: szakmai gyakorlat, részmunkaidő, projektmunka stb., munkáktól függően távmunka vagy telephelyeinknek végzett munka.

Elvárás:

  • A jelentkező korának, tanulmányainak megmegfelelő képzettség, gyakorlat;
  • tehetség;
  • szakmaszeretet, érdeklődés, szorgalom;
  • angol nyelvismeret (legalább szakirodalom olvasásához elegendő).

Amit nyújtunk:

  • Érdekes, változatos munkafeladatok, kihívások, sokféle választási lehetőség,
  • tanulási lehetőség, képzés, komoly lehetőség szakmai fejlődésre,
  • képzettségnek, tudásnak, gyakorlatnak megfelelő fizetés,
  • akár hosszútávra munkahely is,
  • kellemes munkahelyi légkör, kitűnő munkatársi gárda, kellemes munkakörülmények.

Részleg

Budapest-Székesfehérvár

Helyek Magyarország
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok, Projekt