www.cvonline.hu

Információvédelmi szakértő

  • A hirdetés 426 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

(közadatfelelősi feladatok ellátására)

Helység
Budapest

Terület
Biztonsági igazgatóság

Foglalkoztatás formája
határozott

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • részt vesz a Társaság közérdekű és közérdekből nyilvános adatai közzétételi tevékenységének koordinálásában és oktatásában
  • részt vesz a közzétételi honlap tartalmának belső egyeztetésében, az archiválás feltételeinek meghatározásában és kialakításában
  • támogatja a közadat-felelőst az előírt nyilvántartások vezetésében, jelentések elkészítésében, a Közadat Munkacsoport üléseinek megszervezésében és lebonyolításában, a külső és belső kapcsolattartásban
  • előkészíti az éves és eseti közadat-szolgáltatási jelentéseket a Társaság vezérigazgatója és szükség szerint a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság Elnöke részére
  • részt vesz a társasági szintű információvédelmi (személyesadat-védelmi, titokvédelmi) stratégia és normatívák kidolgozásában és módosításában
  • közreműködik az információvédelmi szabályok kommunikálásában, oktatásában, és ellenőrzi a felhasználók általi betartását
  • közreműködik az információ biztonsági események kivizsgálásában, dokumentálásában és korrektív intézkedések, javaslatok kidolgozásában
  • a felhasználóknak adott információvédelmi tanácsokkal segíti a biztonságos munkavégzést

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt informatikai/biztonsági/műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • MSZ ISO / IEC 27001:2014 szabvány ismerete
  • csapatmunkában való jártasság
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • információvédelmi, informatikai, személyesadat-védelmi szakterületen elvégzett tanfolyam
  • jogi ismeret

2016. augusztus 08.

Bővebb felvilágosítást ad
Ménich Gabriella 06 (1) 511-3632,
Binszki Györgyi 06 (1) 511-7132,

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű