Információvédelmi szakértõ (közadatfelelősi feladatok ellátására)

  • A hirdetés 383 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

információvédelmi szakértõ

(közadatfelelősi feladatok ellátására)

Helység
Budapest

Terület
Vasútbiztonság, vagyonvédelem

Foglalkoztatás formája
Határozott idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végzõ vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás
biztosítása, a vasúti vontatójármû üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott jármûvek javítása,
karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bõvülõ szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok

  • részt vesz a Társaság közérdekû és közérdekbõl nyilvános adatai közzétételi tevékenységének koordinálásában és oktatásában
  • részt vesz a közzétételi honlap tartalmának belsõ egyeztetésében, az archiválás feltételeinek meghatározásában és kialakításában
  • támogatja a közadat-felelõst az elõírt nyilvántartások vezetésében, jelentések elkészítésében, a Közadat Munkacsoportüléseinek megszervezésében és lebonyolításában, a külsõ és belsõ kapcsolattartásban
  • elõkészíti az éves és eseti közadat-szolgáltatási jelentéseket a Társaság vezérigazgatója és szükség szerint a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság Elnöke részére
  • részt vesz a társasági szintű információvédelmi (személyesadat-védelmi, titokvédelmi) stratégia és normatívák kidolgozásában és módosításában
  • közreműködik az információvédelmi szabályok kommunikálásában, oktatásában, és ellenõrzi a felhasználók általi betartását
  • közremûködik az információ biztonsági események kivizsgálásában, dokumentálásában és korrektív intézkedések, javaslatok kidolgozásában
  • a felhasználóknak adott információvédelmi tanácsokkal segíti a biztonságos munkavégzést

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt informatikai/biztonsági/műszaki egyetemi vagy fõiskolai végzettség,
  • 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Elõnyt jelent

  • MSZ ISO / IEC 27001:2014 szabvány ismerete
  • csapatmunkában való jártasság
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • információvédelmi, informatikai, személyesadat-védelmi szakterületen elvégzett tanfolyam
  • jogi ismeret

2016.09.06.

Bõvebb felvilágosítást ad
Ménich Gabriella 06-1-511-3632 / 01/36-32
Binszki Györgyi 06-1-511-7132

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű