www.cvonline.hu

INFORMÁCIÓS EGYSÉG VEZETŐ

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

 A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A MÁV Csoport (MÁV Zrt. és 7 leányvállalat) SAP HR (PA és PD modulok) rendszerének üzemviteli irányítása,
  • rendszer fejlesztési és módosítási igények vizsgálata, koordinálása, részvétel a megvalósításban, változás követés támogatása.
  • Irányítja, koordinálja és ellenőrzi az üzemviteli szervezet tevékenységeinek és feladatainak végrehajtását.
  • Bonyolult, speciális jellegű, egyedi feladatok tervezése, koordinálása.
  • Rendszer-erőforrások menedzselése, allokálása, szükség esetén beavatkozás kezdeményezése.
  • Havi törvényi követések ütemezésének irányítása.
  • Hibajelentések és problémák fogadása, hibakezelési folyamtok javítása.
  • Feldolgozási folyamatok (job-ok) összeállítása, felügyelete.
  • Csoport szintű külső, törvényi és belső adatszolgáltatások határidőre történő teljesítésének biztosítása.
  • Hatósági, könyvvizsgálati ellenőrzések támogatása, irányítása.
  • Zárlati és negyedéves leltározási feladatok koordinálása.

Követelmények:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (szakirány: gazdálkodás, informatikai vagy rendszerszervező),
  • Minimum 3 év rendszerszintű SAP HR ismeret,
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat a humán szolgáltatások területen,
  • 1-3 éves vezetői gyakorlat,
  • Angol középfokú nyelvismeret,
  • ABAP programozói és programnyelv ismeret előnyt jelent.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Szolgáltatási attitűd
  • Integrált szemlélet
  • Bonyolult kapcsolatok melletti hiba ok felderítés
  • Terhelhetőség, felelősség vállalás

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. november 09.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol