www.cvonline.hu
Információbiztonsági szakértő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 917751
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Az energetikai szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Az információbiztonsági stratégia és politika megvalósításában, a megvalósítás felügyeletében, a biztonsági folyamatainak, rendszereinek és szabályozásainak működtetésében közreműködés.

  • A belső ellenőrzési tevékenység támogatása.

  • Részvétel a folyamatos aktualizálásában, az informatikai rendszer információbiztonsági fejlesztéseiben, információvédelmi követelményeinek meghatározásában.

  • Hatáskörében az üzleti folyamatok problémáinak és igényeinek felmérése, elemzése.

  • Javaslatok előkészítése az üzleti működéshez kapcsolódó folyamatok, eljárások, információ biztonságot érintő szabályzatok, utasítások módosítására.

  • Az információbiztonsági rendszerek üzemeltetésében közreműködés.

  • Az általa észlelt, vagy hozzá beérkezett bejelentések alapján:

  • az adatfeldolgozás és -kezelés biztonságát sértő események, szabálysértések kivizsgálása,

  • az informatikai incidensek feltárására, és a megfelelő védelmi intézkedések meghozatalára indított projektekben részvétel,

  • az informatikai biztonsági havária helyzetek kezelésében való részvétel,

  • az informatikai rendszerben kialakított, aktuálisan beállított jogosultságok és a jóváhagyott jogosultságok szúrópróbaszerű összevetése, ellenőrzése.

  • A fellépő kockázatok meghatározásában és csökkentésében részvétel.

  • A Társasági szintű biztonság minőségügyi rendszerének működtetésében és folyamatos fejlesztésében közreműködés.
  • Elvárások

  • Felsőfokú műszaki-informatikai végzettség.

  • Legalább 5 év szakmai gyakorlat.

  • CISA minősítés.

  • Középfokú angol nyelvismeret.

  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió