www.cvonline.hu

Információbiztonsági specialista

  • A hirdetés 1351 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Szakmai támogatás IT biztonsági projektekben,
  • Auditok során keletkezett adatok riportolása és nyomon követése, KIP-ok meghatározása,
  • Monitorozási funkció előkészítése, javaslattétel,
  • Részvétel IT biztonsági folyamatok kidolgozásában,
  • Anyavállalati elvárások, szabályozások adaptálása és ellenőrzése,
  • Szoros együttműködés a külföldi leányvállalatokkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol ÉS legalább középfokú német nyelvtudás,
  • Legalább 2 év IT biztonsági vagy IT üzleti támogatás területen szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Ügyfélközpontúság, analitikus személyiség,
  • Utazási hajlandóság (kb. 30%).
Előny:
  • ITIL ismerete,
  • Auditokban szerzett tapasztalat,
  • Nemzetközi biztonsági standardok ismerete (ISO 27001),
  • Biztonsági technológiák ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika