Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Információbiztonsági munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Informatikai biztonsági követelmények nemzetközi sztenderdek, törvényi előírások szerinti felülvizsgálata, naprakészen tartása
  • Az IT rendszerek biztonságos működésével kapcsolatos problémák feltárása, megoldási javaslatok készítése és végrehajtása
  • Biztonsági szabályzatok készítése, rendszeres aktualizálása
  • Számítógépes rendszerek biztonsági naplóinak elemzése, az eredmények kiértékelése
  • Új naplóforrások bekötésének előkészítése és végrehajtása
  • Naplóelemző rendszer üzemeltetése
  • Jelentések, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Középfokú informatikai végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű számítógép-hálózati ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Határozott, udvarias fellépés

Előny:

  • Információbiztonsági területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Naplóelemző rendszerek üzemeltetési szintű ismerete
  • COBIT, ISO27001 ismerete
  • Mainframe, UNIX ismerete
  • Adatbázis-kezelő rendszerek ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. április 15.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő