www.cvonline.hu

Információ Biztonsági Szakértő

  • A hirdetés 1225 napja lejárt

Multinacionális rendszerintegrációs vállalatunk, a

Bull Magyarország Kft.

budapesti irodájába keresünk

munkatársat.

Megbízható, tőkeerős háttér valamint emberközpontú, rugalmas és fejlődést támogató vállalati kultúra jellemez bennünket.

Feladatok:

  • Információ-biztonsági tanácsadás nagyvállalati és közigazgatási ügyfeleink részére
  • Információ-biztonsági ellenőrzés, kockázatok beazonosítása, kezelése
  • IT biztonsági szabályzatok és folyamatok kialakítása
  • BCP/DRP készítés
  • Információbiztonsági alkalmazások bevezetésében való aktív részvétel és koordináció
  • Presales feladatok (ajánlatkészítés, prezentáció)

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Információbiztonsági szabványok, standardek ismerete (ISO27001, COBIT)
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • IT biztonsági megoldások ismerete, naprakész technológiai tudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

 Előnyök:

  • Információbiztonsági képesítés (CISM,CISSP, CISA)
  • Közigazgatási területen szerzett információbiztonsági tapasztalat
  • Team- illetve projektvezetési gyakorlat

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Nemzetközi csapatban való részvétel, karrierlehetőség
  • A teljesítmény és szakértelem támogatása, elismerése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő