www.cvonline.hu

Infokommunikációs biztonsági szakértő

  • A hirdetés 108 napja lejárt

MÁV Zrt.

Terület:

  • Informatika
  • Foglalkoztatás formája

Munkaidő:
teljes, határozatlan

Vállalat:

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • Informatikai biztonsági rendszerek üzemeltetésének koordinálása,
  • Incidensek, problémák, változások végrehajtása a szabályozásoknak megfelelően,
  • Dokumentációs kötelezettségek napi szintű ellátása,
  • Működési szabályzatok alapján történő üzemeltetés,
  • Szoros kapcsolattartás az üzemeltetői feladatot ellátó üzletágakkal,
  • Projektek esetében üzemeltetés oldalról konzultációs szintű részvétel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú állami iskolai végzettség.
  • 3 év informatikai biztonsági eszközökben szerzett üzemeltetési vagy ezek koordinálásában szerzett tapasztalat,
  • Tűzfalak, betörés-detektáló, napló-elemző, vírusvédelmi rendszerek ismerete,
  • Önálló, megbízható munkavégzés,
  • Új IT biztonsági technológiákra való nyitottság,
  • Rendszerszintű gondolkodásmód,
  • Angol nyelv alapfokú ismerete.

Előnyt jelent:

  • Cisco, Symantec, HP,  Fortinet biztonsági rendszereinek naprakész ismerete
  • IP Hálózat üzemeltetési tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény
  • hosszú távú stratégiai szintű feladatok
  • stabil, kiszámítható jövőkép
  • jó hangulatú csapat
  • kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest

2016. október 15.

Bővebb felvilágosítást ad:

Gruber Mónika 511-39-80

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő