www.cvonline.hu

Industrial Engineer

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 1004071

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

THT (through hole technology), AI (Automatic Insertion), SMT és OI (kézi beültetés) területeken:

  • Humán erőforrás szükséglet meghatározása normatívák alapján
  • Kapacitás kalkuláció műszak lebontásban
  • Line balancing előkalkuláció
  • Automatizálás szintjének értékelése, javaslatok a jobbításra
  • Sorelemzés,szűk keresztmetszet meghatározása, javaslat jobb sorkiegyenlítésre, anyagáramlás javítására
  • Hatékonyság és termelékenység növekedésre javaslatok, folyamatos fejlesztés
  • AI tarifalapok frissítése
  • BaaN – ban és dokumentációs rendszerben levő adatok frissítése tarifa alapján
  • Item kódok kiadása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Képes együttműködni a társosztályokkal, jó tárgyalókészség
  • Képes angolul vezetni a dokumentációt, kezelni a rendszereket
  • Hatékony pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeret, Excel haladó szinten, Power Point

Előny

  • Elektronikai végzettség, vagy műszaki ismeret, beállítottság
  • BAAN felhasználói szintű ismerete

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése