www.cvonline.hu

Indoor Sales munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1153275

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az értékesítő munkájának támogatása,
  • Árajánlat készítések és kiadások, ajánlatok utánkövetése,
  • Adminisztratív feladatok CRM rendszerben (látogatások bevitele, partnerfelvétel stb.),
  • Az értékesítő látogatásainak leegyeztetése/megszervezése, hideghívások híváslista alapján,
  • Egyedi statisztikák, riportok készítése,
  • Cégcsoporton belüli, illetve külső ügyfelek kéréseinek megválaszolása
  • Értékesítési akciók szervezésében való aktív részvétel
  • Együttműködés valamennyi területi értékesítővel és az operatív területtel
  • Reklamációkezelésben való részvétel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tapasztalat logisztikai és/vagy értékesítési területen
  • Középfokú magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen MS Office,
  • Jó kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Ügyfélközpontúság, pozitív szemlélet

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kulturált, multinacionális környezet

Előnyök:
  • Német nyelvismeret
  • CRM rendszerek ismerete

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem csatoltan küldje fényképes önéletrajzát a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest