www.cvonline.hu

Indirekt stratégiai beszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 903045

Partnerünk, a világ több pontján jelenlévő, negyven éves múltra visszatekintő multinacionális nagyvállalat. Világszerte 16000 főt alkalmaz, fejlett technológiával rendelkező üzemeket működtet. A vállalat törekszik arra, hogy munkatársainak a szakmai fejlődés mellett lehetősége legyen a személyes célok megvalósítására is. A cég filozófiája, hogy a közös célokat nyitott, barátságos légkörben érjék el. Most induló új, jelentős beruházásuk számára elhivatott, fejlődésre nyitott szakemberek jelentkezését várjuk. Új, önálló felelősségi körrel rendelkező pozícióba keresünk Indirekt stratégiai beszerő munkatársat.

Feladatok:
  • Indirekt anyagok (gépek, szolgáltatások) stratégiai beszerzésének átfogó koordinálása;
  • Ipari, karbantartási berendezések beszállítóinak felkutatása a régióban;
  • Potenciális beszállítók kiválasztása, versenyeztetése;
  • Szerződések előkészítése, ártárgyalások lebonyolítása;
  • Beszállítói auditokon való részvétel;
  • Megrendelések készítése és lebonyolítása;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, folyamatos fejlesztésük;
  • A beszállítói folyamatok elemzése, folyamatos fejlesztése.
Elvárások:
  • Minimum 5 év releváns tapasztalat indirekt beszerzésben;
  • Műszaki, gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • ERP rendszer ismerete, napi használata;
  • Határozottság, jó kommunikációs készség;
  • Hatékonyság, precizitás, szervezettség.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Kifogástalan munkakörnyezet;
  • Multinacionális, fiatal és motivált csapat;
  • Vonzó kompenzációs csomag, cafetéria, bejárás támogatás.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Heves megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.