www.cvonline.hu

Indirekt stratégiai beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.04.28.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális járműipari területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk indirekt stratégiai beszerző kollégát az alábbi feladatokra.

Feladatok:

- Európai anyagcsoportra vonatkozó beszerzési stratégiai kialakítása, illetve a kialakított stratégia bevezetése
- Segédanyagok, műhely berendezés, karbantartási anyagok beszerzési költséginek racionalizálása
- A meglevő beszállítói bázis elemzése és optimalizálása, szállítói piac folyamatos megfigyelése, potenciális beszállítók felkutatása
- Nemzetközi beszerzési projektek, tenderek lebonyolítása a csomagolóanyagok és szerszámok területén
- Árak, kondíciók és fizetési feltételekről való megállapodás, beszállítói keretszerződések megkötése
- Új termékek bevezetése, beszállító kiválasztása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
- Minimum 3-5 éves stratégiai beszerzői tapasztalat
- Tárgyalóképes német és angol nyelvismeret
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, vállalatirányítási rendszer ismerete
- Önálló, problémaorientált, strukturált gondolkodásmód, jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -