www.cvonline.hu

Indirekt beszerző

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 832018

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Árajánlatok kérése beszállítóktól és azok kiértékelése
  • Rendelések elkészítése SAP-ban, kiküldése, majd visszaellenőrzése
  • Számlák ellenőrzése
  • Szerződések elkészítése, tárgyalása és megkötése
  • Társosztályokkal való állandó kapcsolattartás
  • E-banf (igénylések) specifikálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági/műszaki)
  • Középfokú német ÉS alapfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkozásmód
  • Határidők tartása, (idői nyomásból eredő) stressz-tűrés

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!