www.cvonline.hu

Indirekt beszerző

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Árajánlatok bekérése beszállítóktól
  • Árajánlatok kiértékelése
  • Rendelés visszaigazolások ellenőrzése
  • Piackutatás
  • Beszállítók értékelése, kiválasztása
  • Rendelések elkészítése SAP-ban
  • Rendelések kiküldése a beszállítókhoz
  • Számlaellenőrzés
  • Szerződések előkészítése, tárgyalása és megkötése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal / igénylőkkel
  • E-banf (igénylések) specifikálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági/műszaki)
  • Német nyelv középfokú és angol nyelv alapfokú ismerete
  • Analitikus, kreatív gondolkodásmód
  • Stressz-tűrés
  • Konstruktív hozzáállás és csapatmunkára való hajlandóság
  • Határidők tartása

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol