www.cvonline.hu

Indirekt beszerző (INTS/11/10)

  • Az állásajánlat lejárt.

Debreceni partnerünk részére keresünk

Indirekt beszerző

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beszerzési stratégiák és szerződések meghatározásában való részvétel
  • Ártárgyalások megszervezése, levezetése
  • Szolgáltatások, termeléshez szükséges berendezések beszerzése
  • Éves költségvetés elkészítésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, társterületekkel

Elvárások:

  • Minimum 2 év indirekt beszerzési területen, gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Régió Hajdú-Bihar