Nemzetközi megbízónk magyarországi leányvállalata számára keresünk munkatársat

 INDIREKT BESZERZŐ

 (HF 9-6594)

 munkakörbe, Győr-Moson-Sopron megyébe.

Feladat

  • Gépek, gépsorok beszerzése a cég számára,
  • Beszállítók fejlesztése, értékelése,
  • Költségcsökkentés tervezése, kidolgozása,
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség,
  • Beszerzőként szerzett min. 2 éves tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Határozott, magabiztos fellépés.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fiatalos csapat,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem..

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 9-6594”-es referenciaszám és pozíciónév feltüntetésével a lenti email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése