www.cvonline.hu

Indirekt beszerzési csoportvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 832017

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése; a beszállítók kiválasztása
  • Rendelések elkészítése SAP-ban, majd kiküldése a beszállítókhoz; számlaellenőrzés
  • Szerződéskötéshez kapcsolódó teendők ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal
  • E-banf specifikálása
  • A csoport munkájának koordinálása, célok meghatározása, teljesítményértékelés és az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/műszaki)
  • Beszerzési területen, valamint hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony, tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs képesség, kreativitás, vezetői készségek

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!