www.cvonline.hu

Indirekt beszerzési csoportvezető

  • A hirdetés 898 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beszerzési feladatok
    • Árajánlatok bekérése beszállítóktól
    • Árajánlatok kiértékelése
    • Rendelés visszaigazolások ellenőrzése
    • Piackutatás
    • Beszállítók értékelése, kiválasztása
    • Rendelések elkészítése SAP-ban
    • Rendelések kiküldése a beszállítókhoz
    • Számlaellenőrzés
    • Szerződések előkészítése, tárgyalása és megkötése
    • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal / igénylőkkel
    • E-banf (igénylések) specifikálása
    • Kapcsolattartás a központi beszerzéssel
  • Vezetői feladatok:
    • Az indirekt beszerzési csoport munkájának koordinálása, munkatársak feladatainak nyomon követése
    • A beszerzési csoport céljainak meghatározása, azok nyomon követése
    • A beszerzői csoport munkatársainak teljesítmény értékelése
    • A munkatársakkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
    • Folyamatos fejlesztés a területen

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági/műszaki)
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat, valamint hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat előnyt jelent
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Analitikus, kreatív gondolkodásmód
  • Stressz-tűrés
  • Konstruktív hozzáállás és csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vezetői tulajdonságok

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő