www.cvonline.hu
Incident manager for Critical/High incidents (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 842131
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Az ügyfelek valamint az ITSH belső IT környezetével kapcsolatos, kiemelten kezelendő események kapcsán a megoldó csoportok, szakértők munkájának menedzselésével a lehető leggyorsabb helyreállítás elősegítése
  • Up-to-date információk biztosítása a menedzsment számára
  • Kiemelt incidensek magyar oldali irányítása, management és megoldó csoportok koordinálása, figyelembe véve az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartását
  • A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete
  • Részvétel az incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása
  • Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal
  • Incident, Problem és Change referenciafolyamat és a gyakorlatban használt folyamatok eltéréseinek vizsgálata
  • Részvétel a nemzetközi folyamatfejlesztési projektben
  • Trendek elemzése, problémagócok azonosítása és a kapcsolódó javító intézkedések megfogalmazása

Elvárások

  • Informatikai végzettség
  • Legalább 2 év IT területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, német előny
  • Alapos informatikai ismeretek
  • ITIL folyamatok ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • Hajlandóság 3 műszak (7/24) vállalására

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78048

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió