www.cvonline.hu
Incident manager for Critical/High incidents (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 829170
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Az ügyfelek   valamint az ITSH belső IT környezetével kapcsolatos, kiemelten kezelendő   események kapcsán a megoldó csoportok, szakértők munkájának menedzselésével a   lehető leggyorsabb helyreállítás elősegítése
  • Up-to-date   információk biztosítása a menedzsment számára
  • Kiemelt   incidensek magyar oldali irányítása, management és megoldó csoportok   koordinálása, figyelembe véve az ügyfél által megszabott helyreállási   határidők betartását
  • A kiosztott   intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete
  • Részvétel az   incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges   hiányosságok feltárása
  • Hatáselemzések   készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal
  • Incident, Problem   és Change referenciafolyamat és a gyakorlatban használt folyamatok   eltéréseinek vizsgálata
  • Részvétel a   nemzetközi folyamatfejlesztési projektben
  • Trendek elemzése,   problémagócok azonosítása és a kapcsolódó javító intézkedések megfogalmazása

Elvárások

  • Informatikai   végzettség
  • Legalább 2 év IT   területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol   nyelvtudás, német előny
  • Alapos   informatikai ismeretek
  • ITIL folyamatok   ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • Hajlandóság 3 műszak   (7/24) vállalására
  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy   magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 78048

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió