www.cvonline.hu
Incident Manager – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 856380
lejárt
FELADAT

  • Alkalmazástámogatás a központi identity & account menedzsment részére
  • Teljeskörű felelősség az incidens/problem menedzsment folyamatért
  • KPI-ok meghatározása, az incidens/problem jegyek és megoldási ráta monitorzása, ellenőrzése, priorizálása az SLA betartása érdekében
  • Incidens/problem eszkalációk, menedzsment
  • A probléma megoldása korrdinálásáért való felelősség a belső támogatócsoportok, beszállítók, ügyfelek bevonásával, akadályok elhárítása
  • Belső folyamatok dokumentációja

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns technikai tapasztalat
  • Jegykezelő rendzserek ismerete (pl. SM9, Cosima, Solution Manager)
  • CRM modulok kulcs intergrációs pontjainak ismerete, ezekkel való tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • ITIL tanúsítvány előny

Személyiségbeli követelmények

  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Jó szervezőkészség
  • Üzleti és folyamattervezési ismeretek

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag 
  • Fiatal és barátságos csapat 
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat) 
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség 
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy   magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81108

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér