www.cvonline.hu
Incident Manager – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 829168
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Alkalmazástámogatás   a központi identity & account menedzsment részére
  • Teljeskörű   felelősség az incidens/problem menedzsment folyamatért
  • KPI-ok meghatározása,   az incidens/problem jegyek és megoldási ráta monitorzása, ellenőrzése,   priorizálása az SLA betartása érdekében
  • Incidens/problem   eszkalációk, menedzsment
  • A probléma   megoldása korrdinálásáért való felelősség a belső támogatócsoportok,   beszállítók, ügyfelek bevonásával, akadályok elhárítása
  • Belső folyamatok   dokumentációja

Elvárások

  • Felsőfokú   végzettség
  • Tárgyalóképes   német és angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év   releváns technikai tapasztalat
  • Jegykezelő   rendzserek ismerete (pl. SM9, Cosima, Solution Manager)
  • CRM modulok kulcs intergrációs pontjainak ismerete,   ezekkel való tapasztalat
  • MS Office   ismerete
  • ITIL tanúsítvány előny

   Személyiségbeli követelmények

  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Jó szervezőkészség
  • Üzleti és folyamattervezési ismeretek
  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy   magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

  Keresés állásazonosító alapján: 81108

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió