www.cvonline.hu

Incidens specialista

  • A hirdetés 1205 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Az ügyfél informatikájának teljes körű felügyelete, szükség esetén változtatása, helyreállítása,
  • Change-ek és/vagy Major Incident-ek irányítása, az ügyfél oldali management és megoldó csoportok koordinálása,
  • Az change és/vagy incidens management megbeszélések hatékony vezetése,
  • Az ügyfelek és a Service Delivery Management folyamatos tájékoztatása ,
  • Részvétel a change és/vagy incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása,
  • Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú IT végzettség vagy 3 év releváns tapasztalat,
  • Középfokú NÉMET és ANGOL nyelvtudás,
  • ITIL ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fiatal és dinamikus csapat,
  • Fejlődési lehetőség.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika