www.cvonline.hu
Incidens koordinátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 512517
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Ügyfélspecifikus folyamatok irányításában való   részvétel,
  • Üzemeltetőknek folyamat tréningek tartása, a   tréningek megszervezésében való részvétel,
  • Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások   jövőbeni fejlesztését,
  • Ügyfélspecifikus változtatások beállítása,   kidolgozása, végrehajtás támogatása,
  • Helyi SPOC funkció a felügyelt folyamatokkal   kapcsolatban,
  • Belső auditok kivitelezésében való részvétel,
  • Ügyfél-oldali felmérésekben, hatáselemzésekben   való részvétel,
  • Részt vesz ITIL és ICTO folyamatok tervezésében   és implementálásában,
  • Ügyfél-riportok készítésében való részvétel,

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség, vagy releváns   szakmai tapasztalat,
  • Legalább 1-3 év tapasztalat informatika   területen,
  • Folyékony német   és középfokú angol nyelvtudás,
  • UNIX/LINUX és Windows rendszerek alapszintű   ismerete,
  • Office eszközök, kiemelten Excel alapos   ismerete,
  • Folyamatmanagement területen szerzett   tapasztalat,
  • Sikeres ITIL v3 Foundation vizsga előny.

Személyiségbeli követelmények

  • Magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó stressztűrés
  • Csapatmunka
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban (Link megjelenítése)

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

  • Budapest, Infopark

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd   el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:70807

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió