www.cvonline.hu
Incidens koordinátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 509472
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfélspecifikus folyamatok irányításában való részvétel,

 - Üzemeltetőknek folyamat tréningek tartása, a tréningek megszervezésében való részvétel,

 - Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások jövőbeni fejlesztését,

 - Ügyfélspecifikus változtatások beállítása, kidolgozása, végrehajtás támogatása,

 - Helyi SPOC funkció a felügyelt folyamatokkal kapcsolatban,

 - Belső auditok kivitelezésében való részvétel,

 - Ügyfél-oldali felmérésekben, hatáselemzésekben való részvétel,

 - Részt vesz ITIL és ICTO folyamatok tervezésében és implementálásában,

 - Ügyfél-riportok készítésében való részvétel,

Elvárások

- Főiskolai/egyetemi végzettség, vagy releváns   szakmai tapasztalat,

- Legalább 1-3 év tapasztalat informatika területen,

- Folyékony német és középfokú angol nyelvtudás,

- UNIX/LINUX és Windows rendszerek alapszintű   ismerete,

- Office eszközök, kiemelten Excel alapos ismerete,

- Folyamatmanagement területen szerzett tapasztalat,

- Sikeres ITIL v3 Foundation vizsga előny.

Személyiségbeli követelmények

 - Magabiztos fellépés

 - Jó kommunikációs készség

 - Jó stressztűrés

 - Csapatmunka

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Munkavégzés helye

Budapest, Infopark

Kérünk, hogy német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:70807

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió