www.cvonline.hu
IMS Adatbázis Adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 822191
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - IMS DB/DC rendszerek és kapcsolódó egyéb IMS DB/DC szoftverek és toolok bevezetése és tesztelése

 - IMS DB/DC szoftver hozzáigazítása a releváns ügyfélspecifikus igényekhez

 - Rendszerüzemeltetés megszervezése és bevezetése

 - Szervezés és támogatás akár 7x24 órában

 - Készenlét a támogatás biztosítására

 - Működési hibák és teljesítményrések kimutatása

 - Hibaelemzések és a hibák orvoslása (2nd level support)

 - Problémakövetés, eszkaláció

 - Eszkaláció a 3rd level support felé

 - Működési folyamat kontrollja, követése

 - IMS DB/DC rendszerek backup-jáért, újraindításáért és helyreállításáért való felelősség

 - Rendszerbiztonságért és rendszerintegritásért való felelősség

 - Change igénylések létrehozása és lebonyolítása

 - Teljesítményelemzés

 - Tudásátadás felhasználói tréningek, konferenciák és dokumentációk által

Elvárások

 - Egyetemi vagy főiskolai végzettség (lehetőleg IT területen)

 - 3-5 év IMS DBA tapasztalat: IMS DB & DC rendszerek telepítése, adminisztrációja, üzemeltetése

 - Középfokú angol nyelvtudás

 - DB toolok

 - Alap z/OS rendszerismeret és különböző alrendszerek

 - Alap SNA és TCP/IP ismeret

 - Mély TSO, ISPF, JCL ismeret

 - Assembler, REXX vagy CLIST programozói tapasztalat

 - Személyiségbeli követelmények

  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Stesszkezelés
  • Készenlét (akár 7x24) vállalása

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80989

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió