www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

IMPREGNÁLÓ ÜZEMVEZETŐ

(HF 10-7200)

munkakörbe.

Feladat:

  • Új impregnáló üzem megnyitásának koordinálása, majd vezetése,
  • 4-5 fő beosztott munkájának vezetése, szakmai felügyelete,
  • Gyártási folyamatok optimalizálása,
  • Géppark beszerzése, telepítése, emberi erőforrások menedzselése.

Elvárások:

  • Gyártásban szerzett vezetői tapasztalat, multinacionális környezetben,
  • Előny: vegyipari gyártásban, vegyipari gépészetben vagy impregnálással kapcsolatban szerzett tapasztalat,
  • Műszaki/vegyész végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér, nyugodt munkakörülmények,
  • Fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség,
  • Kiemelt jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7200”- as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése