www.cvonline.hu

Import Menedzser

  • A hirdetés 918 napja lejárt

A del Pierre Central Europe 2004-es megalakulása óta a vállalat dinamikus fejlődése eredményeként a magyar élelmiszer kereskedelem egyik legmeghatározóbb szereplőjévé vált. Az elmúlt évek során elért pozíció és a folyamatos innovációnak köszönhetően a vállalat hazai és nemzetközi márkagyártók képviseletét látja el, valamint egyedi sajátmárkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeinek megfelelően.

Cégünk által forgalmazott termékportfólió bővítése miatt, csapatunk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven
  • Új beszállító partnerek felkutatása
  • Gyártók felé havi forgalmi kimutatások készítése
  • Versenytárs-figyelés, piaci trendek követése
  • Elemzések, jelentések készítése
  • Beszállító partnerek termékfejlesztésének nyomon követése, új trendek, termékek felkutatása, sales munkájának segítése
  • Termékbevezetés előkészítése, magyar nyelvű címkék előkészítése, ellenőrzése, társosztályokkal közösen
  • Termékbevizsgálással kapcsolatos felelősségvállalás ügyintézése
  • Termékfejlesztési projektek összefogása, irányítása, megvalósítása
  • Minőségirányítási rendszerünknek elvárásainak való megfelelés
  • Reklamációk kezelése a gyártók felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termék- és piacismeret
  • Motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • Önálló munkavégzés
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Élelmiszerforgalmazó cégnél végzett hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német/egyéb nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Várjuk magyar és angol nyelvű jelentkezését fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatunkba az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő