www.cvonline.hu

Import Manager Asszisztens

  • A hirdetés 1330 napja lejárt

A piacon meghatározó szerepet betöltő magyar tulajdonban lévő disztribútor cég keres

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven
  • Új beszállító partnerek felkutatása
  • Vállalatirányítási rendszer napi felhasználói szintű használata
  • Gyártók felé havi forgalmi kimutatások készítése
  • Versenytárs figyelés, piaci trendek követése
  • Elemzések, jelentések készítése
  • Beszállító partnerek termékfejlesztésének nyomon követése, új trendek, termékek felkutatása, sales munkájának segítése
  • Termékbevezetés előkészítése, magyar nyelvű címkék előkészítése, ellenőrzése, társosztályokkal közösen
  • Termékbevizsgálással kapcsolatos felelősségvállalás ügyintézése
  • Boltlátogatások megszervezése a külföldi gyártók látogatásai alkalmával
  • Fuvarszervezés, optimális fuvardíjak elérése
  • Minőségirányítási rendszerünknek való megfelelősséggel kapcsolatos teljes felelősségvállalás – szükséges dokumentációk folyamatos vezetése, kezelése, éves audit sikeres lebonyolítása
  • Reklamációk kezelése gyártók felé
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése, az import manager-ek munkájának segítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • termék és piacismeret
  • motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • jó kommunikációs, és tárgyalókészség
  • önálló munkavégzés
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Élelmiszer forgalmazó cégnél végzett Import Manager Asszisztensi munkaköri tapasztalat
  • Német/egyéb nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezési határidő: 2014.04.22.

Várjuk magyar és angol nyelvű jelentekézését, fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatunkba.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő