www.cvonline.hu

Import kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 847 napja lejárt

A flexibilis konténer (Big-Bag) értékesítésben jelentős eredményeket elért Somló-Zsák Kender-Juta Kft. az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • anyagrendelés elkészítése, ütemezése
  • a termeléssel kapcsolatos adminisztráció
  • vámügyek teljes körű ügyintézése
  • beszerzési árak karbantartása, ártárgyalások lebonyolítása
  • új beszállítók felkutatása
  • beszállítók felé reklamációk indítása, lebonyolítása

Elvárások:

  • pozíció betöltéséhez szükséges: felsőfokú külkereskedelmi, vagy gazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS-Office felhasználói ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi

Előnyök:

  • német és/vagy orosz nyelvtudás
  • releváns kapcsolatrendszer
  • ERP rendszerismeret
  • külkereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • családias munkahely, jó csapat
  • sokrétűen alkalmazható, minőségi termék, növekedési lehetőséggel
  • nemzetközi kapcsolatok

Munkavégzés helye: Devecser, Budapest

Amennyiben jelentkezni kíván a meghirdetett állásra, kérjük, töltse ki online kérdőívünket az alábbi honlapon.

További információ a cégről: Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő