www.cvonline.hu

IMPORT BESZERZŐ

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Több, mint 20 éves múltra visszatekintő külkereskedelmi cég további üzleti céljai elérése érdekében az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

Feladat leírása:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új beszállítók keresése
  • Külkereskedelmi ügyletek lebonyolítása
  • Külkereskedelmi szerződések előkészítése, okmányok ellenőrzése
  • Egyedi árajánlatok bekérése

Elvárások:

  • Minimum 5 éves külkereskedői és/vagy beszerzői tapasztalat
  • Angol nyelv kereskedelmi-szakmai tárgyalóképes ismerete írásban és szóban
  • Következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Gyors és önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő érvelő képesség

Előny:

  • Kreativitás
  • Szépérzék

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkakör
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Önmegvalósítási lehetőség
  • Külföldi utazások

Munkavégzés helye: Pécs

Minimális tapasztalat: 5 év

Az önéletrajzokat – bérigény megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol