www.cvonline.hu

Import beszerző

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Vitaminokat, étrend-kiegészítőket és sport táplálék-kiegészítőket forgalmazó fiatalos, dinamikus cég keres

import beszerzőt.

Feladatok:

  • Meglévő gyártókkal, beszállítókkal kapcsolattartás, megrendelések leadása, készletlehívások
  • Részvétel a termékfejlesztésekben, új specifikációk, megoldások leegyeztetése a gyártókkal
  • Csomagolástervezés, -optimalizálás
  • Étrend- és táplálékkieglszítő termékek, valamint csomagolóanyagok beszerzése
  • Új gyártók, beszállítók felkutatása, kiválasztása, minősítése, tendereztetése (nemzetközi tenderek)
  • Ártárgyalások lefolytatása, szerződések, keretszerződések előkészítése
  • Folyamatos árkontrol, költség-optimalizáció
  • Beszerzési és logisztikai folyamatok kialakítása és működtetése, folyamatos továbbfejlesztése
  • Az anyagbeszerzési, raktárgazdálkodási, szállítmányozási tevékenységek lebonyolítása
  • Készletfigyelés, rendelési előrejelzés, raktárkészlet optimalizálás
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. 3 éves nemzetközi beszerzési tapasztalat
  • Magas szintű tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Projektkontrolling szemlélet
  • Kiváló tárgyalási készség, üzleti érzék
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Excel magasszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Étrend-kiegészítői, táplálék-kiegészítői piacismeret
  • További idegen nyelv(ek) ismerete
  • Csomagolástervezési ismeretek
  • Reklám, marketing ismeretek

Kompetenciák, személyiség:

  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Határidők pontos betartása, precizitás
  • Rendszerszemlélet, racionális gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs- és szervezőképesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
  • Kreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód
  • Magas terhelhetőség, stressztűrő képesség, rugalmasság, magabiztosság
  • Csapatmunkára való képesség

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes, vidám csapat
  • Hangulatos, modern iroda
  • Mobiltelefon
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Óbuda

Jelentkezni bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol