www.cvonline.hu

Import Beszerző

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

A

Pátria Nyomda Zrt.

pozícióra, határozott idejű munkaszerződéssel keres gyakorlattal, minimum középfokú végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok:

  • a meglévő beszállítóinkkal történő kapcsolattartás
  • ajánlatkérések, rendelések elkészítése
  • a beszerzések teljes körű ügyintézése
  • szállítmányszervezés
  • műszaki fordítás
  • beszállítói teljesítés ellenőrzése, hibás beszállítói teljesítéssel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • riportok készítése

Elvárások:

  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magas szintű MS Office tudás (Excel)
  • jó kommunikációs képesség
  • precizitás

Előny:

  • papír - írószer piaci tapasztalat

Munkavégzés kezdete:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Az önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű