www.cvonline.hu

Import Beszerző

  • A hirdetés 1232 napja lejárt

A

Pátria Nyomda Zrt.

pozícióra keres azonnali munkakezdéssel, gyakorlattal, minimum középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok:

  • a meglévő beszállítóinkkal történő kapcsolattartás
  • ajánlatkérések, rendelések elkészítése
  • a beszerzések teljes körű ügyintézése
  • szállítmányszervezés
  • műszaki fordítás
  • beszállítói teljesítés ellenőrzése, hibás beszállítói teljesítéssel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • riportok készítése

Elvárások:

  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magas szintű MS Office tudás (Excel)
  • jó kommunikáció képesség
  • precizitás
  • jó stressz tűrő képesség
  • papír – írószer piaci tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos, kiszámítható munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben kihívásnak érzi a fenti feladatot, megfelel elvárásainknak, kérem, a lenti e-mail címre küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő