www.cvonline.hu

IKEA Food éttermi munkatárs (Budaörs)

  • Company_icon IKEA Lakberendezési Kft.
  • Location_icon Budaörs, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Csatlakozz a budaörsi áruházunk lelkes csapatához!

IKEA Food éttermi munkatárs

Budaörs, Magyarország

Pozíció jellege:

  • részmunkaidő (4, 6 órás) vagy
  • csak hétvégi munkavégzés vagy
  • teljes munkaidő

Éttermi munkatársakat több területre is keresünk az IKEA Éttermébe, a Bisztróba és a Svéd Finomságok Boltjába.

Feladataid a területtől függően változhatnak:

  • értékesíted az adott terület termékeit, amelyeket
  • előkészítesz és feltöltesz, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,
  • részt veszel melegkonyhai előkészítő, és befejező feladatokban és
  • a hidegkonyhai termékek elkészítésében,
  • a munkaterületet tisztán tartod, és
  • pénztári feladatokat is ellátsz.

Téged keresünk ha:

  • szenvedélyed a vendéglátás,
  • udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
  • fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
  • fizikai erőnléted jó,
  • igazi csapatjátékos vagy,
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,

 Dolgozz velünk, mert:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
  • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
  • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük, étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria rendszer, 15% vásárlási kedvezmény, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),
  • rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
  • széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.

Jelentkezési határidő: 2017.12.07.

Te vagy az akit keresünk? Várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű