www.cvonline.hu

Igénykezelési szakértő

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Operatív rendszeres egyeztetés a belső megrendelőkkel a jövőbeli várható igényekről, és a folyamatban lévő igények státuszáról,
  • Az üzlettől kapott információk alapján várható üzleti haszon felmérése valamint dokumentálása,
  • Az igények funkcionális megvalósításának IT architekturális és folyamatszervezési egyeztetése,
  • Koordinálja az üzleti és logikai IT specifikáció elkészítését,
  • Befogadott igények megvalósításáról státuszának nyomon követése és riport összeállítása,
  • Együttműködik az üzlettel a lehetséges kockázatok feltárásában és kezelésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség,
  • Minimum két év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás elsősorban írásban,
  • Proaktív, együttműködő személyiség,
  • Terhelhetőség,
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

Előny:

  • SQL ismeretek,
  • Controlling ismeretek,
  • Banki szférában szerzett ismeretek

Amit kínálunk:

  • Motiváló csapat és munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

Jelentkezési határidő: 2016. május 10.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson kattintson a  Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő