www.cvonline.hu

Igazgatósági toborzási tanácsadó - Salgótarján

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Az amszterdami székhelyű ING Biztosító Zrt. Nógrád megyei Igazgatósága

 Igazgatósági toborzási tanácsadót

 keres

Feladatok:

  • Megfelelő jelöltek felkutatása értékesítési területen, különböző toborzási források igénybevételével;
  • Önéletrajzok, ajánlások összegyűjtése, telefonos előszűrése;
  • Interjúk megszervezése, lebonyolítása és a jelentkezők vonatkozó kompetenciáinak tesztelése és értékelése;
  • A toborzási, kiválasztási és oktatási folyamat nyomon követése, támogatása;
  • Toborzási események, rendezvények szervezése és azokon való részvétel;
  • Szükséges adminisztratív feladatok ellátása és jelentkezői adatbázis építése;
  • Kapcsolattartás és együttműködés az értékesítés szervezőkkel és a központtal.

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Gazdasági vagy HR szakirány előnyt jelent), vagy minimum 2 éves értékesítési toborzási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Minimum 2 éves toborzás támogatásában vagy HR területen szerzett tapasztalat – nagy létszámú vállalatnál vagy tanácsadó cégnél,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Interjútechnikák ismerete,
  • Prezentációs technika ismerete,
  • Pénzügyi ismeretek

Szükséges kompetenciák

  • Eredményorientáltság, folyamatszemlélet;
  • Vállalkozói szemlélet; ügyfélközpontúság;
  • Pozitív hozzáállás és együttműködés;
  • Asszertivitás és empátia;
  • Hatékony kommunikáció és kapcsolatteremtés;
  • Hitelesség, magabiztosság;
  • Meggyőző és határozott fellépés.

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény- és értékalapú díjazási rendszer;
  • Színvonalas irodai környezet;
  • Magas szintű, szakmai képzéseket;
  • Folyamatos szakmai támogatást;
  • Az Igazgatósági toborzási tanácsadó tevékenységét megbízási jogviszony keretében végzi

Tevékenység helyszíne:  Salgótarján

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődősét, kérjük, hogy küldje fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Nógrád
Kategória Humán erőforrás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő