www.cvonline.hu

Igazgatósági tanácsadó

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Piacvezető nemzetközi pénzügyi szolgáltató Budapest belvárosi igazgatóságára keresünk 2-3 fő pályakezdő vagy értékesítési tapasztalattal rendelkező üzletkötőt!

Az ideális jelölt legalább érettségivel rendelkezik és képes megfelelni az igazgatóság kommunikációs és tervszerű elvárásainak.

Fix, versenyképes jövedelem + kiemelt időszakos prémiumrendszer!

Ha magadra ismersz,  jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Call center által egyeztetett időpontokon tárgyalások lebonyolítása
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Riportok, jelentések készítése
  • Aktív közreműködés az értékesítésben és a szerződések megújításában
  • Értékesítési és állományápolási tervek megvalósítása
  • Képzéseken, értekezleteken való aktív részvétel

Részleg

Belvárosi Iroda

Elvárás

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítői attitűd
  • Üzleti megjelenés
  • Szabálykövető magatartás
  • Pozitív személyiség, csapatjátékos
  • Nyitott, kommunikatív

Értékelt kvalitások

  • Értékesítési, vagy vezetői tapasztalat
  • Pénzügyi végzettség, gyakorlat
  • Teljesítménymotiváltság
  • Stratégiai gondolkodás

Amit nyújtunk

•    Nemzetközi, multinacionális környezet
•    Piacvezető termékek
•    Meglévő ügyfélkör és call center leadek
•    Magas színvonalú felkészítés, piacképes szakmai tudás
•   Kimagasló teljesítmény esetén táblagép

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó