www.cvonline.hu

Igazgatósági Asszisztens

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

debreceni központjának

 Minőségbiztosító Igazgatósága

munkatársat keres

Igazgatósági asszisztens

munkakörbe

Feladatai:

  • Az igazgatóság napi működéséhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek auditképes ellátása
  • Riportok, jelentések és prezentációk készítése magyar és angol nyelven
  • Munkatársak belföldi kiküldetésével kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok: szállásfoglalás, autófoglalás, költségelszámolások készítése, részvétel a külföldi kiküldetések szervezésében
  • Külföldi és belföldi továbbképzésekre való jelentkezések intézése, egyeztetése
  • Igazgatóság oktatási tevékenységének szervezése, nyomon követése, központi oktatási rendszerben történő rögzítése
  • Postázással kapcsolatos feladatok ellátása, vizsgálati minták küldése
  • Részvétel az igazgatóságra érkező számlák kezelésében
  • Külföldi és belföldi vendégek fogadása, ittartózkodásukkal kapcsolatos szervezési feladatok ellátása, szállásfoglalás, utaztatás

Elvárásaink:

  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Számítógépes irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, Word, Power point)
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség, megbízhatóság, precíz munkavégzés, teherbírás

 Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, asszisztenciában szerzett tapasztalat

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal,

2015. június 8-ig várjuk az alábbi címen:

  Link megjelenítése

 TEVA Gyógyszergyár Zrt.

     Humán Erőforrás Osztály

www.teva.hu