www.cvonline.hu

Igazgatósági asszisztens

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

A Posta Biztosító dinamikusan növekvő és sikerorientált konszern tagjaként keres csapatába

igazgatósági asszisztenst.

A leendő munkatárs feladatai:

  • az Igazgatósági tagok és az asszisztencia vezető munkájának teljes körű támogatása,
  • vezetői ülések és azok anyagainak előkészítése, koordinálása,
  • beszámolók, vezetői összefoglalók és jegyzőkönyvek írása és fordítása,
  • részvétel az üzleti prezentációk elkészítésében,
  • fordítás, tolmácsolás,
  • részvétel a konferenciák, rendezvények szervezésében,
  • utazások megszervezése,
  • kapcsolattartás az anyacéggel,
  • egyéb szervezési és adminisztratív feladatok (postabontás, szabadságnyilvántartás, statisztikák kezelése).

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • felsőfokú aktív német és angol nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség,
  • magas szintű MS-Office ismeretek,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervező képesség,
  • rugalmas, precíz és önálló munkavégzés,
  • proaktivitás.

Előny:

  • felsővezető mellett szerzett tapasztalat,
  • biztosítási és pénzügyi területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Versenyképes juttatás,
  • Dinamikus csapat.

Ha felkeltettük érdeklődését és megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igényének megjelölésével együtt az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német